01-1432 Tankautospuit (BN-GB-05)

Foto: Wim Schuitema
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD3.250 HD240 T1.500 |
|---|
| Merk | Scania |
|---|
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Onbekend |
|---|
| Kenteken | BN-GB-05 |
|---|
| Bouwjaar | 2002 |
|---|
| Dienstjaren |
2002 t/m 2021 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 230 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 255 cm |
|---|
| Lengte | 779 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 11.201 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 6.999 kg |
|---|
| Massa maximaal | 18.200 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 11.301 kg |
|---|
Bijzonderheden