17-1633 Tankautospuit (BH-LZ-70)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS09 LD3.000 HD260 T2.000 |
|---|
| Merk | DAF |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | BH-LZ-70 |
|---|
| Bouwjaar | 1999 |
|---|
| Dienstjaren |
2015 t/m 2020 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 213 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 239 cm |
|---|
| Lengte | 741 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 9.930 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 3.070 kg |
|---|
| Massa maximaal | 13.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 10.030 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 1999-2015 Gelderland Midden Duiven 07-5632 |
|---|