
Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto
DA-5 |
|---|
| Merk | Volkswagen Caddy |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | RK-567-V |
|---|
| Bouwjaar | 2018 |
|---|
| Dienstjaren |
2018 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 3 stuks |
|---|
| Vermogen | 102 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.303 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 912 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.215 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.403 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Bedrijfsbrandweer Tata steel |
|---|