
Foto: Bruce Adema (2024)

Foto: Willem Schneider (2020)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Bruce Adema (2024)

Foto: Willem Schneider (2020)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-51 Zwaag - Oude Veiling |
| Roepnummer | 10-4803 > 10-5104 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 10-4803 Dienstbus |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Caddy |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 86-XHJ-1 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 102 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.536 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 829 kg |
| Massa maximaal | 2.365 kg |
| Massa rijklaar | 1.636 kg |
| Bijzonderheden | 2012-2019 Heerhugowaard |
|---|