
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Wim Schuitema

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Wim Schuitema
| Korps | 02 - Brandweer Fryslan (VRF) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 02-65 Joure |
| Roepnummer | 02-6505 > 02-0208 > 02-6505 |
| Voorganger | 02-6505 Dienstauto |
| Opvolger | 02-6505 Dienstauto |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Touran |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 94-ZJ-KB |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2018 t/m 2020 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 105 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.473 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 687 kg |
| Massa maximaal | 2.160 kg |
| Massa rijklaar | 1.573 kg |
| Bijzonderheden | 2008-2015 Joure 2015-2018 Leeuwarden 02-0208 2018-2020 Joure |
|---|