
Foto: Bruce Adema (2024)

Foto: Willem Schneider (2020)

Foto’s: Ramon Versteeg

Foto: Bruce Adema (2024)

Foto: Willem Schneider (2020)

Foto’s: Ramon Versteeg
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-50 Niedorp Winkel |
| Roepnummer | 10-5636 > 10-5032 > 10-6838 |
| Voorganger | 10-5032 Tankautospuit (BF-NT-84) |
| Opvolger | 10-5032 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.000 HD265 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BZ-HT-22 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 255 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 255 cm |
| Lengte | 725 cm |
| Massa ledig | 10.715 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.785 kg |
| Massa maximaal | 14.500 kg |
| Massa rijklaar | 10.815 kg |
| Bijzonderheden | 2011-2017 Callantsoog 10-5635 2017-2020 Anna Palowna Nu resere t.b.v. Opleiden en Oefenen |
|---|