
Foto: Ramon Versteeg

Foto: Willem Schneider (2020)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Willem Schneider (2020)
| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-43 Limmen |
| Roepnummer | 785 > HLO785 > 10-4303 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 10-4303 Dienstbus |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Opel |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 75-LB-TK |
| Bouwjaar | 2002 |
| Dienstjaren | 2002 t/m 2017 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 82 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.691 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.069 kg |
| Massa maximaal | 2.760 kg |
| Massa rijklaar | 1.791 kg |
| Bijzonderheden |
|---|