04-2882 Personeels/Materiaalvoertuig

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-7 |
|---|
| Merk | Iveco Daily |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 18-BFX-3 |
|---|
| Bouwjaar | 2015 |
|---|
| Dienstjaren |
2015 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 170 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 232 cm |
|---|
| Lengte | 670 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 3.791 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 3.209 kg |
|---|
| Massa maximaal | 7.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 3.891 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Ondersteuningsvoertuig Grootschalige Watervoorziening |
|---|