
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 21 - Brandweer Brabant-Noord (VRBN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 21-06 Boxmeer |
| Roepnummer | 21-0632 > 21-0631 |
| Voorganger | 21-0632 Tankautospuit (BJ-ZZ-78) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD250 T2.000 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | 84-BKR-2 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 255 cm |
| Lengte | 735 cm |
| Massa ledig | 8.720 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.280 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.820 kg |
| Bijzonderheden |
|---|