10-4904 Dienstbus (26-JLJ-8)

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus
DB-9 |
|---|
| Merk | Opel |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 26-JLJ-8 |
|---|
| Bouwjaar | 2009 |
|---|
| Dienstjaren |
2009 t/m 2018 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 145 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.991 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.079 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.090 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.091 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Geëxporteerd naar Kroatië |
|---|