
Foto: Aiden Moes (2026)

Foto: Nigel Beck (2026)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | AL - Autoladder
AL-24 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Hilton |
|---|
| Kenteken | BD-160-B |
|---|
| Bouwjaar | 2026 |
|---|
| Dienstjaren |
2026 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 299 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 15.875 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 5.125 kg |
|---|
| Massa maximaal | 21.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 15.975 kg |
|---|
Bijzonderheden