



Foto’s: Marcel Hillebrand (2026)




Foto’s: Marcel Hillebrand (2026)
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-42 Leiden Zuid |
| Roepnummer | 16-4270 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HV-KR Hulpverleningsvoertuig (kraan) |
|---|---|
| Merk | Scania |
| Opbouw | Palfinger |
| Kenteken | BD-781-J |
| Bouwjaar | 2026 |
| Dienstjaren | 2026 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 459 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 19.243 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.757 kg |
| Massa maximaal | 26.000 kg |
| Massa rijklaar | 19.343 kg |
| Bijzonderheden |
|---|