
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-24 Oostvoorne |
| Roepnummer | 17-2441 |
| Voorganger | 17-2481 Personeel/Materiaalvoertuig (V-279-FB) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | VK - Verkenningsvoertuig |
|---|---|
| Merk | Toyota |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | V-02-PHL |
| Bouwjaar | 2026 |
| Dienstjaren | 2026 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 2.140 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.070 kg |
| Massa maximaal | 3.210 kg |
| Massa rijklaar | 2.240 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
