
17-9205 Dienstauto


| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-92 VRR Logistiek |
| Roepnummer | 17-9205 |
| Voorganger | 17-9205 Dienstvoertuig Veiligheidsregio (KZ-712-L) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | KIA |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | JJG-80-D |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2025 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.785 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 550 kg |
| Massa maximaal | 2.335 kg |
| Massa rijklaar | 1.885 kg |
| Bijzonderheden |
|---|