Mobil 1 Airport Authority Officer
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | DVT - Dienstvoertuig (terreinvaardig) |
|---|
| Merk | Toyota |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | GFL-32-H |
|---|
| Bouwjaar | 2024 |
|---|
| Dienstjaren |
2024 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Hybride |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 306 pk |
|---|
| Topsnelheid | 180 km/u |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | 169 cm |
|---|
| Breedte | 186 cm |
|---|
| Lengte | 460 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.885 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 625 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.510 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.985 kg |
|---|
Bijzonderheden