
17-Dienstbus (JST-25-B)


| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-93 VRR Vakbekwaamheid |
| Roepnummer | 17-Dienstbus (JST-25-B) |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-8 |
|---|---|
| Merk | Opel |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | JST-25-B |
| Bouwjaar | 2026 |
| Dienstjaren | 2026 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.141 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 878 kg |
| Massa maximaal | 3.130 kg |
| Massa rijklaar | 2.241 kg |
| Bijzonderheden |
|---|