
17-Dienstvoertuig (JNP-67-G)


| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-99 VRR Multi |
| Roepnummer | 17-Dienstvoertuig (JNP-67-G) |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | KIA |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | JNP-67-G |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2025 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.785 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 570 kg |
| Massa maximaal | 2.355 kg |
| Massa rijklaar | 1.885 kg |
| Bijzonderheden |
|---|