
Foto: Thijs Vaneveld (2026)
16-Gereedschap/Materiaalwagen (BD-131-F)
Home » Voertuigen » Regio 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) » 16-Gereedschap/Materiaalwagen (BD-131-F)

Foto: Thijs Vaneveld (2026)
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-90 Beheer en Onderhoud |
| Roepnummer | 16- Gereedschap/Materiaalwagen |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | GM - Gereedschappen/Materialen voertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | BD-131-F |
| Bouwjaar | 2026 |
| Dienstjaren | 2026 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 12.915 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.585 kg |
| Massa maximaal | 20.500 kg |
| Massa rijklaar | 13.015 kg |
| Bijzonderheden |
|---|