
13-9362 Slangenvoertuig


| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-44 Duivendrecht |
| Roepnummer | 13-9362 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | SL - Slangenvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | BB-042-Z |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2026 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 272 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.705 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.295 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.805 kg |
| Bijzonderheden |
|---|