

Foto’s: John Lammes (2026)


Foto’s: John Lammes (2026)
| Korps | 11 - Brandweer Zaanstreek-Waterland (VRZW) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 11-00 Regionaal |
| Roepnummer | 11-0196 |
| Voorganger | 11-0196 Dienstvoertuig Teamleider Cluster Oost (PK-516-S) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Opel Corsa |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | HPL-46-P |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2025 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.444 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 476 kg |
| Massa maximaal | 1.920 kg |
| Massa rijklaar | 1.544 kg |
| Bijzonderheden | T.b.v. Regio Commandant van Dienst |
|---|