
13-9181 Haakarmvoertuig


| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-44 Duivendrecht |
| Roepnummer | 13-9181 |
| Voorganger | 13-9181 Haakarmvoertuig (BX-FX-12) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | BB-988-R |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2025 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 406 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 13.548 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 14.452 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 13.648 kg |
| Bijzonderheden |
|---|