
10-5006 Dienstbus


| Korps | 10 - Brandweer Noord-Holland Noord (VRNHN) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 10-50 Slootdorp |
| Roepnummer | 10-5006 |
| Voorganger | 10-5006 Dienstbus (JT-251-Z) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | JTT-56-D |
| Bouwjaar | 2026 |
| Dienstjaren | 2026 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.256 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.244 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.356 kg |
| Bijzonderheden |
|---|