
17-VBK08 Dienstauto


| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-93 VRR Vakbekwaamheid |
| Roepnummer | VBK08 |
| Voorganger | 17-VBK08 Personeel/Materiaalvoertuig (V-454-HT) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-2 |
|---|---|
| Merk | Peugeot |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | V-85-NSX |
| Bouwjaar | 2026 |
| Dienstjaren | 2026 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.160 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 940 kg |
| Massa maximaal | 3.100 kg |
| Massa rijklaar | 2.260 kg |
| Bijzonderheden |
|---|