
Foto: 112_Dinxperlo (2025)
17-8991 Dienstvoertuig One Scene Commander
Home » Voertuigen » Regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-8991 Dienstvoertuig One Scene Commander

Foto: 112_Dinxperlo (2025)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-89 Rotterdam Airport (Zestienhoven) |
| Roepnummer | 17-8991 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | P-942-RT |
| Bouwjaar | 2022 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.430 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.070 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.530 kg |
| Bijzonderheden |
|---|