AHW-17 Bijzonder Materieel Aanhanger
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | BMA - Bijzonder Materiaal Aanhanger |
|---|
| Merk | Saris |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | WY-83-NB |
|---|
| Bouwjaar | 2000 |
|---|
| Dienstjaren |
2000 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Geen |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | Onbekend |
|---|
| Vermogen | Onbekend |
|---|
| Topsnelheid | 100 km/u |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 176 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 335 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 1.665 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 335 kg |
|---|
Bijzonderheden