
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-44 Duivendrecht |
| Roepnummer | 13-4401 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Ford Transit |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | HST-47-L |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2025 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 2.240 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.060 kg |
| Massa maximaal | 3.300 kg |
| Massa rijklaar | 2.340 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
