
18-9490 Dienstauto


| Korps | 18 - Brandweer Zuid-Holland Zuid (VRZHZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 18-94 Regionaal |
| Roepnummer | 18-9490 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Hyundai |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | GNK-76-N |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.673 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 547 kg |
| Massa maximaal | 2.220 kg |
| Massa rijklaar | 1.773 kg |
| Bijzonderheden |
|---|