

Foto’s: Wim Schuitema (2026)


Foto’s: Wim Schuitema (2026)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-28 Deventer |
| Roepnummer | 8 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | AL - Autoladder AL-15 |
|---|---|
| Merk | Chevrolet |
| Opbouw | Geesink |
| Kenteken | NJ-28-87 |
| Bouwjaar | 1948 |
| Dienstjaren | 1948 t/m heden |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 477 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 4.119 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 27.822 kg |
| Massa maximaal | 31.941 kg |
| Massa rijklaar | 4.219 kg |
| Bijzonderheden | Dienst gedaan van 1948 tot 1965 |
|---|