\
Foto: Archief Brandweerforum (2006)

Foto: Kees Verhoef
\
Foto: Archief Brandweerforum (2006)

Foto: Kees Verhoef
| Korps | 15 - Brandweer Haaglanden (VRH) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | Brandweer Wassenaar |
| Roepnummer | 555 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Geen, voertuig is niet vervangen. |
| Type | AL - Autoladder AL-24 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Riffaud-Eller |
| Kenteken | BX-56-PP |
| Bouwjaar | 1987 |
| Dienstjaren | 1987 t/m 2008 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 205 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 13.840 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.660 kg |
| Massa maximaal | 17.500 kg |
| Massa rijklaar | 13.940 kg |
| Bijzonderheden | Voertuig is verkocht aan particulier bedrijf van den Berg, te Valkenburg. |
|---|