
Foto: Brandweerfotos.nl (2025)
04-1095 Dienstvoertuig Officier van Dienst
Home » Voertuigen » Regio 4 - Brandweer IJsselland (VRIJ) » 04-1095 Dienstvoertuig Officier van Dienst

Foto: Brandweerfotos.nl (2025)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-10 Regionaal |
| Roepnummer | 04-1095 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Tiguan |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | H-237-ZL |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 190 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.580 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 650 kg |
| Massa maximaal | 2.230 kg |
| Massa rijklaar | 1.680 kg |
| Bijzonderheden | Officier van Dienst Oost Volkswagen Tiguan 2,0TSi-4Motion |
|---|