
Foto: Ramon Versteeg (2017)
17-9338 Tankautospuit (BG-HJ-75)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-9338 Tankautospuit (BG-HJ-75)

Foto: Ramon Versteeg (2017)
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-93 VRR Vakbekwaamheid |
| Roepnummer | TS63-3 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS09 LD2.800 HD265 T1.500 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BG-HJ-75 |
| Bouwjaar | 1998 |
| Dienstjaren | 1998 t/m 2021 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 213 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.800 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.200 kg |
| Massa maximaal | 13.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.900 kg |
| Bijzonderheden | Vakbekwaamheid 1998-2014 Zwartewaal |
|---|