
Foto: Ramon Versteeg (2017)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-93 VRR Vakbekwaamheid |
| Roepnummer | HA43-2 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Iveco |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | BD-RN-86 |
| Bouwjaar | 1995 |
| Dienstjaren | 1995 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 177 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 5.600 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.750 kg |
| Massa maximaal | 13.350 kg |
| Massa rijklaar | 5.700 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Haakarmvoertuig |
|---|
