19-8730 Tankautospuit (BT-LV-99)

Foto: Emiel Geerding
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS07 LD3.000 HD265 T2.000 S**** |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | BT-LV-99 |
|---|
| Bouwjaar | 2007 |
|---|
| Dienstjaren |
2007 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 255 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 252 cm |
|---|
| Lengte | 738 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 7.691 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 6.420 kg |
|---|
| Massa maximaal | 14.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 7.580 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2007-2015 Korps Enschede 05-4131 en 05-4031
2015-2024 Regionaal Voertuig Brandweer Twente |
|---|