
Foto: Archief Brandweerforum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-18 Zwartsluis |
| Roepnummer | 04-1863 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | MSA - Motorspuitaanhanger LD2.000 |
|---|---|
| Merk | Onbekend |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 99-WH-LK |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2011 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Geen |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 2.220 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 280 kg |
| Massa maximaal | 2.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.220 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
