
Foto: Brandweerfotos.nl (2025)
04-1080 Dienstvoertuig Technische Dienst
Home » Voertuigen » Regio 4 - Brandweer IJsselland (VRIJ) » 04-1080 Dienstvoertuig Technische Dienst

Foto: Brandweerfotos.nl (2025)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-10 Regionaal |
| Roepnummer | 04-1080 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | VXH-06-R |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 190 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.415 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.085 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.515 kg |
| Bijzonderheden |
|---|