13-9385 Personeel/Materiaalvoertuig Logistiek
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-7 |
|---|
| Merk | Iveco |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | VSL-29-S |
|---|
| Bouwjaar | 2022 |
|---|
| Dienstjaren |
2022 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 175 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.566 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 934 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.666 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Technische Dienst |
|---|