
Foto: Dennis Schalken (2022)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-00 Safety Village (Tilburg) |
| Roepnummer | 20-3131 > 20-0032 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD265 T1.600 S**** |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BV-ZD-20 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 320 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 9.670 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 8.930 kg |
| Massa maximaal | 18.600 kg |
| Massa rijklaar | 9.770 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2009-2024 Breda Prinsenbeek |
|---|
