
Foto: Archief Brandweerforum
18-6489 Multi Functioneel Terreinvoertuig
Home » Voertuigen » Regio 18 - Brandweer Zuid-Holland Zuid (VRZHZ) » 18-6489 Multi Functioneel Terreinvoertuig

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 18 - Brandweer Zuid-Holland Zuid (VRZHZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 18-64 Hendrik Ido Ambacht |
| Roepnummer | 18-6489 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | MFT - Multifunctioneel Terreinvoertuig |
|---|---|
| Merk | Onbekend |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 32-RXJ-4 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Dienstjaren | 2011 t/m heden |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 1 stuks |
| Vermogen | 19 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 280 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 220 kg |
| Massa maximaal | 500 kg |
| Massa rijklaar | 294 kg |
| Bijzonderheden | Valenti Racing LT-A750 Voorzien van aanhanger ten behoeve van vervoer blusmiddelen of patiënt. |
|---|