
Foto: Dennis Schalken (2021)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-00 Safety Village (Tilburg) |
| Roepnummer | 20-1849 > 20-5131 > 20-0031 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD250 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BX-HX-10 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 241 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 8.695 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.305 kg |
| Massa maximaal | 14.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.795 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2010-2024 Genderen |
|---|
