
Foto: Dennis Schalken (2024)
20-0192 Dienstvoertuig Hoofdofficier van Dienst Oost
Home » Voertuigen » Regio 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) » 20-0192 Dienstvoertuig Hoofdofficier van Dienst Oost

Foto: Dennis Schalken (2024)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-31 Breda |
| Roepnummer | 20-0091 > 20-0192 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DV - Dienstvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | KK-398-B |
| Bouwjaar | 2016 |
| Dienstjaren | 2016 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.354 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 646 kg |
| Massa maximaal | 2.000 kg |
| Massa rijklaar | 1.454 kg |
| Bijzonderheden | 2016-2024 Regio |
|---|