
Foto: Dennis Schalken (2024)

Foto: Dennis Schalken (2022)

Foto: Dennis Schalken (2024)

Foto: Dennis Schalken (2022)
| Korps | 20 - Brandweer Midden- en West-Brabant (VRMWB) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 20-31 Breda |
| Roepnummer | 8646 > 20-3232 > 20-3031 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD250 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BV-XD-32 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 280 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 11.240 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.760 kg |
| Massa maximaal | 14.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.340 kg |
| Bijzonderheden | 2009-2023 Rijsbergen |
|---|