
Foto: Archief Brandweerforum
17-2381 Personeel/Materiaalvoertuig (46-BT-NX)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) » 17-2381 Personeel/Materiaalvoertuig (46-BT-NX)

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-23 Rockanje |
| Roepnummer | 18-6702 > 17-2381 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-5 |
|---|---|
| Merk | Mitsubishi |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 46-BT-NX |
| Bouwjaar | 2005 |
| Dienstjaren | 2005 t/m 2026 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 116 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.830 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.000 kg |
| Massa maximaal | 2.830 kg |
| Massa rijklaar | 1.930 kg |
| Bijzonderheden | 2005-2016 Dordrecht 2016-2023 Alblasserdam |
|---|