
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-67 Ameide-Tienhoven |
| Roepnummer | 18-8001 > 09-6701 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 2-ZTF-24 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Dienstjaren | 2015 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.876 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.324 kg |
| Massa maximaal | 3.200 kg |
| Massa rijklaar | 1.976 kg |
| Bijzonderheden |
|---|