

Foto’s: Thijs Vaneveld (2024)


Foto’s: Thijs Vaneveld (2024)
| Korps | 16 - Brandweer Hollands Midden (VRHM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 16-90 Beheer en Onderhoud |
| Roepnummer | 16-9235 |
| Voorganger | 16-9235 Tankautospuit (BT-RL-95) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS06 LD3.000 HD400 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | Scania |
| Opbouw | Kenbri Firefighting |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | 13-BXG-2 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 319 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.592 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 8.008 kg |
| Massa maximaal | 18.600 kg |
| Massa rijklaar | 10.692 kg |
| Bijzonderheden |
|---|