
Foto: Bryan Ederveen (2024)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 13 - Brandweer Amsterdam-Amstelland (VRAA) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 13-92 Facilitair Bedrijf / Logistiek Galwin |
| Roepnummer | 13-9303 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Dacia |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | X-069-GR |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.360 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 635 kg |
| Massa maximaal | 1.995 kg |
| Massa rijklaar | 1.460 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
