
Foto: Ramon Versteeg (2024)

Foto: Anton Schelfhorst (2024)

Foto: Ramon Versteeg (2024)

Foto: Anton Schelfhorst (2024)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-28 Deventer |
| Roepnummer | 04-2870 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig HV-2 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 74-BXP-8 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 341 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 12.381 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.119 kg |
| Massa maximaal | 19.500 kg |
| Massa rijklaar | 12.481 kg |
| Bijzonderheden |
|---|