Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS07 LD3.250 HD250 T1.500 S**** |
|---|
| Merk | DAF |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Pomp | Onbekend |
|---|
| Kenteken | BV-LH-32 |
|---|
| Bouwjaar | 2008 |
|---|
| Dienstjaren |
2015 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 247 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 9.950 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 5.050 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 10.058 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2008 - 2015 TS 14-1 Schiedam |
|---|