
Foto: 112Hulpdiensten Rotterdam (2024)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 17 - Brandweer Rotterdam-Rijnmond (VRR) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 17-92 VRR Logistiek |
| Roepnummer | 17-9234 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD250 T1.500 S**** |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Onbekend |
| Pomp | Onbekend |
| Kenteken | BV-LH-31 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 247 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 9.950 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.050 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.058 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2008 - 2018 TS 13-1 Vlaardingen |
|---|
