Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS06 LD3.250 HD240 T1.500 S**** |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BR-XJ-62 |
|---|
| Bouwjaar | 2006 |
|---|
| Dienstjaren |
2023 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 244 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 11.000 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.500 kg |
|---|
| Massa maximaal | 13.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 11.134 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | Opleidingsvoertuig |
|---|