
Foto: Anton Schelfhorst (2026)
04-9092 Dienstauto OvD Bevolkingszorg Oost
Home » Voertuigen » Regio 4 - Brandweer IJsselland (VRIJ) » 04-9092 Dienstauto OvD Bevolkingszorg Oost

Foto: Anton Schelfhorst (2026)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-10 Regionaal |
| Roepnummer | 04-9092 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DA - Dienstauto DA-5 |
|---|---|
| Merk | Ford |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | X-756-HN |
| Bouwjaar | 2023 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 3 stuks |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.379 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 626 kg |
| Massa maximaal | 2.005 kg |
| Massa rijklaar | 1.479 kg |
| Bijzonderheden | Groen van kleur |
|---|